Kızılırmak Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Next Level No:3 A Blok Kat:4 Daire:10 Çankaya/Ankara

0312 911 92 83

info@cabgrup.com

TÜRKİYE’DE İLK KEZ SANAL GALA:

ALEF DİZİSİ

Blu Tv ve FX ortaklığı ile ekrana gelecek olan Türkiye’nin ilk mistik polisiye dizisi “Alef” 10 Nisan Cuma günü seyircisi ile buluşmak için gün sayıyor. Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs sebebiyle gala yapamayacak olan ekip, çareyi sanal galada buldu.

 

Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen gibi başarılı isimlerin paylaştığı polisiye dizi, 9 Nisan Perşembe günü sanal gala gerçekleştirecek.

 

Detayları henüz netleşmeyen galada, seyirciler dizinin ilk iki bölümünü herkesten önce izleme fırsatı bulacak. Blu Tv, Türkiye’nin ilk sanal galasını hazırladığı afiş ile duyurdu.

 

ALEF DİZİSİNİN KONUSU

BluTV ve FX işbirliği ile hayata geçirilen, kadrosunda Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen gibi başarılı isimleri barındıran Alef dizisinin hikayesi, İstanbul Boğazı’nda bir bulunan bir ceset ile başlıyor. Bu gizemli cesedin bulunmasının ardından ortaya çıkan bir çok cinayet, iki dedektifi bir araya getiriyor. Başarılı iki dedektif bu cinayetlerin peşine düşerek halı altına süpürülmüş bütün sırları ortaya çıkarıyor.

 

Osmanlı ve İslam Tarihi’nden çokça esinlenen dizide, genç ve başarılı dedektif Kemal (Kenan İmirzalıoğlu) ile mesleğinin yaşlı kurdu olan ortağı Settar (Ahmet Mümtaz Taylan), İstanbul’da işlenen gizemli bir seri cinayet vakasının ve katillerin peşine düşüyor. Kişilik olarak ve cinayetlere yaklaşım olarak tarzları birbirine tamamen zıt bu ikiliye, bir üniversitede öğretim görevlisi olan Yaşar (Melisa Sözen) da eşlik ediyor. Bu şekilde bir araya gelen ekip, cinayetleri çözmeye çalışırken buldukları her delille yüzyıllardır ortaya çıkmayan sırlarında perdesini farketmeden aralamış oluyor.

 

“Her sır sahibini yakar” düşüncesine sıkça kapılmanıza neden olacak dizi Emin Alper’in yönetmenliğini üstlendiği ilk dizi olarak, 10 Nisan Cuma günü saat 21:30’da BluTV’de seyircisi ile buluşacak. Dizinin ilk iki bölümünü 9 Nisan’da düzenlenecek sanal gala ile izleme fırsatı olacak.

 

Dizinin başrol oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu, uzun bir aradan sonra yeniden dizi setlerine döndü. Oyuncunun hayranlarının merakla beklediği dizi ile Kenan İmirzalıoğlu bir dedektif olarak ekranlara geri dönecek. Alef dizisi aynı zamanda Kenan İmirzalıoğlu’num ilk dijital platform işi olmasıyla da dikkat çekiyor.

 

 

 

Yaratıcı bakış açımızla bugünden geleceği tasarlıyoruz.

Adres

Kızılırmak Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Next Level No:3 A Blok Kat:4 Daire:10 Çankaya/Ankara

Hızlı iletişim

0312 911 92 83

info@cabgrup.com

Kroki için tıklayınız

Sosyal Medya

© 2019 Tüm hakları saklıdır. CABGRUP