Kızılırmak Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Next Level No:3 A Blok Kat:4 Daire:10 Çankaya/Ankara

0312 911 92 83

info@cabgrup.com

KARANTİNANIN EN BAKIMLISI:

LUCY ROGERS

ABD'nin New York kentinde yaşayan Lucy Rogers, koronavirüs nedeniyle evlere kapandığımız şu günlerde ilginç paylaşımlarıyla göze çarpıyor. Salgın nedeniyle bir süredir evinden çalışan Rogers en güzel elbiseleriyle evinde vakit geçiriyor. Lucy Rogers, karantinanın en bakımlısı olmaya aday gösteriliyor!

 

New York'ta bir dijital pazarlama ajansında çalışan Rogers, evden çalışırken kahvesini yudumladığında, bilgisayarını açtığında ya da koltukta uzanırken tasarım elbiseler giyiyor.

 

32 yaşındaki Rogers, masa başında çalışırken; mutfakta çöp toplarken, banyoyu temizlerken farklı kıyafetler giyiyor, sonra çektiği fotoğrafları Instagram hesabından paylaşıyor.

 

Arkadaşlarını ve ailesini gülümsetmek için bu işe giriştiğini ifade eden genç kadın fikrinin çok beğenildiğine dair mesajlar aldığını ekliyor.

 

Koronavirüsten önce iş gereği davet ve toplantılarda giymek için bir kıyafet kiralama şirketine abone olan Lucy, pandemiden sonra aboneliğini iptal etmeye düşündü.

 

Ancak daha sonra bu fikirden vazgeçerek günlük hayatta giyilemeyecek ışıltılı ve özel gün elbiseleri kiralamaya başladı. Ortaya da böyle bir çalışma çıktı.

 

 

Yaratıcı bakış açımızla bugünden geleceği tasarlıyoruz.

Adres

Kızılırmak Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Next Level No:3 A Blok Kat:4 Daire:10 Çankaya/Ankara

Hızlı iletişim

0312 911 92 83

info@cabgrup.com

Kroki için tıklayınız

Sosyal Medya

© 2019 Tüm hakları saklıdır. CABGRUP