Kızılırmak Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Next Level No:3 A Blok Kat:4 Daire:10 Çankaya/Ankara

0312 911 92 83

info@cabgrup.com

GÜNEŞ BOĞA'YA GEÇİYOR! BURÇLARI NELER BEKLİYOR?

2020'nin zor geçeceği konusunda çoğu astrolog hemfikirdi... Örneğin bu yıl 6 tane tutulma olması yılın hareketli olacağının sinyalini veriyordu. Peki, astroloji, haftalık ve günlük burç yorumlarında neler söylüyor?

 

KOÇ

Kendinizi geliştirmek için farklı aktivitelere yöneleceğiniz, yeni kitaplara başlayacağınız, yeni lezzetler tadacağınız bir haftaya giriyorsunuz sevgili Koç burçları… Bu hafta Güneş burcunuzdan çıkıp Boğa burcuna geçiyor. Daha sakin olacak, daha kontrollü bir şekilde hareket edecek ve hayattan daha fazla zevk alacaksınız. Ayrıca maddi konularda destekleniyorsunuz. Ekonomik anlamda güçleneceğiniz, yatırımlarla paranızı artırmak isteyeceğiniz bir dönem olabilir. Son olarak sağlıkta iştah artışlarına dikkat, beslenmenizi sporla dengelemenizde fayda var.

 

BOĞA

Kendinizi geliştirmek için farklı aktivitelere yöneleceğiniz, yeni kitaplara başlayacağınız, yeni lezzetler tadacağınız bir haftaya giriyorsunuz sevgili Koç burçları… Bu hafta Güneş burcunuzdan çıkıp Boğa burcuna geçiyor. Daha sakin olacak, daha kontrollü bir şekilde hareket edecek ve hayattan daha fazla zevk alacaksınız. Ayrıca maddi konularda destekleniyorsunuz. Ekonomik anlamda güçleneceğiniz, yatırımlarla paranızı artırmak isteyeceğiniz bir dönem olabilir. Son olarak sağlıkta iştah artışlarına dikkat, beslenmenizi sporla dengelemenizde fayda var.

 

İKİZLER

Duygularınızı dışa vurduğunuz, kendinizi daha mutlu ve enerjik hissettiğiniz bir haftaya giriyorsunuz sevgili İkizler burçları… Alışmakta zorlandığınız mevcut düzeni kabullenmeye başladınız. Evlere kapanmak başta mutsuz etse de kendinizle baş başa kalmayı öğreniyorsunuz. Yeni kitaplar, yeni müzikler keşfetmenin mutluluğunu yaşayacaksınız. Ufak şeylerden mutlu olmanızın nedeni Güneş’in Boğa burcuna geçiyor olması… Eğer halsizliğiniz varsa ya da bir türlü yataktan kalkmak istemiyorsanız güçlenecek ve yeni fikirlerle kendinizi meşgul edeceksiniz. Belki spora daha çok ağırlık verebilirsiniz.

 

YENGEÇ

Eğitimlerinizin yoğunlaştığı, işlerinizin arttığı, bol konuşmalı ve haberleşmeli bir haftadasınız… Toplantıların art arda yaşandığı, yeni iş planları çizmek zorunda kaldığınız şu günlerde yoğunluğunuz biraz daha azalacak. Bunalmışlık hissinden yavaş yavaş kurtuluyorsunuz. Özellikle de Güneş’in Boğa burcuna geçişi aşk hayatınızı canlandıracak. Partnerinizle ve eşinizle daha uzlaşmacı olacaksınız. Belki bitkilere, resme, sanata duyduğunuz ilgi artacak. Destek istediğiniz konularda arkadaşlarınız yanınızda olacak ve bu haftayla beraber iş hayatınızda güçleneceksiniz.

 

ASLANLAR

Sevgili Aslanlar, agresif tutumlarınızın azalacağı, daha uzlaşmacı olacağınız bir haftadasınız. Geçtiğimiz son bir ayda yaşadığınız yorgunluk sizi bir hayli mutsuz ediyordu fakat yeni haftada modunuz daha yüksek olacak. Yeni eğitimler, yeni meşgaleler bulacaksınız kendinize. Hafta sonu Güneş’in Boğa burcuna geçişiyle kariyerde takdir topluyorsunuz. Nihayet yapmak istediğiniz fakat yapamadığınız işleri başaracaksınız. Çevrenizden ilgi ve alkış toplayacaksınız. Eğer işinizden memnun değilseniz yakınlarınız aracılığıyla bir iş bulabilirsiniz.

 

BAŞAK

Gücünüzü fark ettiğiniz, olumsuz düşünmek yerine hayata daha umutla baktığınız bir haftaya giriyorsunuz. Geçtiğimiz hafta yaşadığınız duygu değişimleri, enerjisizlik, hayattan zevk alamama gibi duygular geride kalıyor. Bunun nedeni ise Güneş’in Boğa burcuna geçmesi… Eğitim ve kariyerde başarılarınızla adınızdan söz ettireceksiniz. Belki yeni eğitimlere, online derslere katılabilirsiniz. Aşk hayatınız ise biraz durgun fakat bu günler geçici…

 

TERAZİ

Aşk hayatınızın ön planda olduğu, belki partnerinizle aranıza mesafe koyduğunuz bir haftadasınız sevgili Terazi burçları. Ancak bu mesafe karşınızdakini kırabilir… Kalp kırmadan da bir şeyleri çözebileceğinizi unutmamalısınız… Gerginliğinizin nedenlerini düzgün bir şekilde karşınızdakine aktarmalısınız… Bunun yanında Güneş hafta sonu Boğa burcuna geçiyor ve içiniz pozitif enerjiyle doluyor. Halsizlikler bitkinlikler sona erecek ve sağlığınızda eğer problemler varsa iyileşme yaşayacaksınız. Ayrıca maddi anlamda da güçleniyorsunuz. Kazançlarınızı artıracağınız birtakım işlere girişebilirsiniz. Ve sürpriz paralar elinize geçebilir.

 

AKREP

Geçtiğimiz haftalara nazaran daha ılımlı ve pozitif olacağınız bir haftaya giriyorsunuz sevgili Akrepler… Aile içinde yaşadığınız sorunlar azaldı, kariyerinizdeki iş yükü de sizden alınmaya başlandı. Doğanın canlanmasıyla kendinizi daha kuvvetli hissedeceğiniz dönem geldi. 19 Nisan’da Güneş’in Boğa’ya geçişiyle ilişkileriniz güçleniyor. Bunu sadece aşk olarak düşünmeyin. Kardeşlerinizle, ailenizle, çocuklarınızla aranızdaki bağ artabilir. Kariyerde iş ilişkileriniz kuvvetlenebilir. Ortaklaşa işlerde güzel sonuçlar elde edebilirsiniz…

 

YAY

Kendinize yeni hobiler bulduğunuz, kariyerde yeni yollara girmek için çaba harcayacağınız bir haftadasınız sevgili Yay burçları… Yay’lar için sosyalleşmek, gezmek, yeni yerler görmek büyük anlamlar ifade ediyor ve bu zamanlarda bunlara vakit ayıramıyor olmaları onları biraz mutsuz ediyor. Fakat bu durum hep böyle sürmeyecek. Yeni düzene ayak uydurmak için farklı fikirler geliştireceksiniz. Finansal anlamda kendinizi güçsüz hissetseniz de Güneş’in Boğa burcuna geçişi içinize su serpecek. Hem fiziken hem de ruhen güçlenerek başarılarınızla adınızdan söz ettireceksiniz.

 

OĞLAK

Kariyer hayatınızın yoğun ve stresli olduğu bir haftadasınız sevgili Oğlaklar… Stresli ve daha önce deneyimlemediğiniz bir süreçtesiniz… Belirsiz saatlerde gelen işler, haberler sinirlendiriyor. Bir yandan da halletmeniz gereken eğitimler ve kurslar var. Öte yandan 19 Nisan’da Güneş’in Boğa burcuna geçmesi aşk hayatınızı renklendirecek. Partnerinizle aranız oldukça uyumlu. Yalnızların da iletişim trafiği artıyor. Eskilerden biriyle kalıcı bir ilişkiye adım atabilirsiniz. 20 Mayıs’a kadar aşk hayatınız güzel ilerleyecek. Yalnızca bu aralar hareketsizliğiniz artmış durumda. Sağlığınız için spora yönelmenizde fayda var.

 

KOVA

Öğrenmeye hevesli olduğunuz yeni heyecanlar aradığınız bir haftadasınız sevgili Kovalar. Kova burçları zaten yeni bir şeyler öğrenmeye, yeni eğitimlere her zaman açıktır. Ve karantina günlerinde kariyerinize katkı sağlaması adına yeni kurs ve sertifikalara bakıyorsunuz. Ancak kariyerde yeni adımlar atmak için uygun bir zaman değil. 19 Nisan’da Güneş, Boğa burcuna geçiyor. Aileniz sizden uzaktaysa onlar özlem duyabilirsiniz. Ailenizle bağlarınız güçlenebilir. Ev ile alakalı yenilikler yapabilirsiniz. Kısacası kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir sürece giriyorsunuz.

 

BALIK

Son olarak Balık burçlarındayız… Sevgili Balıklar, kendinizi daha güçlü hissedeceğiniz bir haftadasınız… Son zamanlarda gerginlikler, bitkinlik ve sıkıntılar hayatınızdan eksik olmamıştı. Ancak yeni haftayla beraber ayağa kalkacak güç bulacaksınız kendinizde. Eğer vücudunuzda ağrılar varsa sağlığınız yerine geliyor. Kendi kendinize vakit geçirmeyi öğreniyorsunuz… Belki de kendinizi mutlu edecek projeler düşünebilir, karantina günlerinde kendiniz için bir şeyler yapabilirsiniz. Aşk hayatınız ise biraz durgun geçiyor. Ancak bu sürecin biteceğini unutmayın.

 

 

Yaratıcı bakış açımızla bugünden geleceği tasarlıyoruz.

Adres

Kızılırmak Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Next Level No:3 A Blok Kat:4 Daire:10 Çankaya/Ankara

Hızlı iletişim

0312 911 92 83

info@cabgrup.com

Kroki için tıklayınız

Sosyal Medya

© 2019 Tüm hakları saklıdır. CABGRUP