Kızılırmak Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Next Level No:3 A Blok Kat:4 Daire:10 Çankaya/Ankara

0312 911 92 83

info@cabgrup.com

“ COVİD-19'UN YAYILMA HIZINI 2-3 HAFTA İÇİNDE KIRACAĞIZ”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ulusa Sesleniş" konuşmasında, koronavirüs salgınına ilişkin "Her türlü senaryoya karşı hazırlığımız vardır" şeklinde konuştu.

 

Erdoğan konuşmada, "İyi bir izolasyonla, hastalığın (Covid-19) yayılma hızını 2-3 hafta içinde kırarak bu süreçten olabildiğince en kısa sürede ve olabilecek en az hasarla mutlaka çıkacağız" ifadelerini kullandı.

 

Cumhurbaşkanı sözlerine, "Aksi taktirde çevremizde pek çok örneğini gördüğümüz bir şekilde daha ağır sonuçlarla ve buna bağlı olarak daha ağır tedbirlerle karşılaşmamız kaçınılmazdır" şeklinde devam etti.

 

Erdoğan konuşmasında "Dünya koronavirüs salgınının ardından hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı, yepyeni bir küresel, siyasi, ekonomik, sosyal sistemin inşa edileceği bir döneme doğru gitmektedir" ifadelerine yer verdi.

 

Türkiye'nin koronavirüsle mücadelede en erken tedbir alan ülke olduğunu belirten Erdoğan, "Her vatandaşımızın canı bizim için aynı derecede değerlidir. Bunun için 'Evde kal Türkiye' diyoruz" ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

Yaratıcı bakış açımızla bugünden geleceği tasarlıyoruz.

Adres

Kızılırmak Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Next Level No:3 A Blok Kat:4 Daire:10 Çankaya/Ankara

Hızlı iletişim

0312 911 92 83

info@cabgrup.com

Kroki için tıklayınız

Sosyal Medya

© 2019 Tüm hakları saklıdır. CABGRUP