Kızılırmak Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Next Level No:3 A Blok Kat:4 Daire:10 Çankaya/Ankara

0312 911 92 83

info@cabgrup.com

10 FİLM ÖNERİSİ

Corono Virüsünden dolayı evde olduğumuz şu günlerde, keyifle izlenebilecek 10 film önerisi;

 

1- Gurur ve Ön yargı

Film; Jane Austen'in beş kız kardeş, Jane, Elizabeth, Mary, Kitty ve Lydia Bennet'i anlatan romanından uyarlanmıştır. Hikaye George dönemi ve İngiltere'de geçer. Gururun, aşkın önüne geçtiği bir çizgide kız kardeşlerin yaşamları umulmadık bir biçimde karmaşıklaşacaktır.

 

2- Mission:Impossible Fallout

Film; en iyi aksiyon filmi dalında Eleştirmenlerin Seçimi Ödülünü kazandı.  Ters giden bir görev , Ethan Hunt ve ekibini dünyayı nükleer yıkımdan kurtarmak için CIA ve tanıdık yüzlerle çalışmak zorunda bırakır.

 

3- 7. Koğuştaki Mucize

Film; bir komutanın çocuğunu öldürmekten tutuklanan ve kızından ayrı düşen zihinsel engelli bir baba, masumiyetini kanıtlamaya mecburdur.

 

4- The IRISHMAN

Film; En İyi Film, En İyi Yönetmen, En İyi Yardımcı Oyuncu dahil 10 dalda Oscar'a aday gösterildi. Suç ailesine girip emirlere uydu, sırlar sakladı ve tarihi etkiledi. Martin Scorsese'den epik bir güç ve sadakat öyküsü.

 

5- DİRİLİŞ

Film; 12 Dalda Oscar'a aday gösterilen bu intikam öyküsü, en iyi erkek oyuncu dahil 3 Oscar kazandı. Bu baba, haklı intikamını almak için elinden gelen her şeyi yapacak. Buna buz gibi mezarından canlı kurtulmak da dahil.

 

6-The Perfect Date

Film; 2019'un Komedi Filmi Yıldızı ödülünü kazandı. Son anda parlak zırhlı şövalyeye mi ihtiyacınız oldu?Eşlik edecek beyaz atlı prense? O, kendisi dışında hepsini olur.

 

7- 2012

Film; gişe rekortmeni felaket filmi, 2009'da ABD gişelerinde bir numaraya oturdu. İki adam, dev güneş patlamalarının Dünya'yı yok edebileceğini öğrenir. Bu defa büyük bir gemiye ihtiyaçları olacak.

 

8- Neşeli Ayaklar

Film; Robin Williams ve Nicole Kidman'ın seslendirdiği bu komedi, En İyi Animasyon Dalında Oscar ödülü kazanmıştı. Penguenlerin hepsi harika şarkı söylerken, bu ufaklık dans ediyor. Farklı olmak hayatında büyük fark yaratacağa benziyor.

 

9- 12 Maymun

Film; gişenin rekortmenleri Bruce Wills ve Brad Pitt, yönetmen Terry Gilliam'ın korkunç zaman kırılmasında sıkışıp kalıyor.

 

10- Thor: Karanlık Dünya

Film; Marvel yapımı Thor: The Dark World Güçlü Yenilmez Thor’un Dünya’yı ve Dokuz Diyar’ı evrenden once var olmuş karanlık düşmandan kurtarma maceralarıyla devam ediyor.

 

 

Yaratıcı bakış açımızla bugünden geleceği tasarlıyoruz.

Adres

Kızılırmak Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Next Level No:3 A Blok Kat:4 Daire:10 Çankaya/Ankara

Hızlı iletişim

0312 911 92 83

info@cabgrup.com

Kroki için tıklayınız

Sosyal Medya

© 2019 Tüm hakları saklıdır. CABGRUP